Kurumsal

Pronto Eventi yüksek profilli müşterileri için konferanslar düzenleyen bir İtalyan firmasıdır. Firmamız, sadece özel değil, genel katılımcı kitlesine de hitap etmekte olup müşteri memnuniyetini kendine bir ilke haline getirmiştir. Otomotiv, Lojistik, İnşaat, Gıda, Kimya, Tekstil, Finans, Bilişim Teknolojileri, IT, Enerji, Elektrik-Elektronik, Metal ve Sağlık ve benzeri tüm sektörlerde hizmet alan ve hizmet veren firmaları bir araya getiren Pronto Eventi, 2014 yılı ile birlikte Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştır.

Uluslararası tecrübesini ve başarısını Türkiye’de de devam ettirmeyi hedefleyen Pronto Eventi, firmaların sektörlere olan bakış açısını değiştirerek, organizasyon düzenlediği sektörlere yeni bir soluk getireceğine inanmaktadır. Organizasyon alanında büyük bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan Pronto Eventi, sektördeki üst düzey yöneticileri bir araya getirerek önemli networking olanakları sağlar.

Firmamız tüm katılımcılarına %100 memnuniyet garantisi sunmakta olup, bu iddiasını yerine getirebilen dünyadaki sayılı organizasyon firmalarındandır. Bu iddiasını devam ettirmek isteyen firmamız, bu nedenle kısıtlı bir portföyle, sadece uzman olduğu sektörlerde hizmet vermektedir.

1. ERP Çözümleri Konferansı